Item No: OL1OFAIDR
| Color | Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.28 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
$1.89








Item No: OL1OFAIDR
| Color | Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.28 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Green |
| Size | No. 6, No. 7, No. 8, No. 9, No. 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.