Item No: OL1UZYBC4
| Pattern | Heart Shape |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
Price range: $1.44 through $1.55





Item No: OL1UZYBC4
| Pattern | Heart Shape |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Red Love, Red Heart |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.