Item No: OLH5T7TA
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 10g |
$0.77





Item No: OLH5T7TA
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | 01 |
| Color | Rose Gold |
| Option | 02 White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.