Item No: OLO5MQ12
| Color | White |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 5g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.28 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
$1.84








Item No: OLO5MQ12
| Color | White |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 5g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.28 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Size | No. 8, No. 6, No. 7, No. 9, No. 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.