Item No: OL74OURL
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
$0.37





Item No: OL74OURL
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 02kc Gold 0593, 03 White K0670 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.