Item No: OL1K5GGGU
| Color | White, Gold |
|---|---|
| style | Korean Style |
| Design | Plating, Inlay, Diamond |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 6g |
$1.30





Item No: OL1K5GGGU
| Color | White, Gold |
|---|---|
| style | Korean Style |
| Design | Plating, Inlay, Diamond |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | A189 Projection Stone/Not Necklace (Copper Plated White Gold), A188 Projection Stone/Not Necklace (Copper Plating Rose Gold) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.