Item No: OL4B7JOK
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Dw0271 Scorpio, Dw0271 Shooter, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Constellation |
| Material | Stainless Steel, natural stone |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
$0.76















Item No: OL4B7JOK
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Dw0271 Scorpio, Dw0271 Shooter, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Constellation |
| Material | Stainless Steel, natural stone |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Capricorn with a Card, Leo with a Card, Taurus with a Card, Libra with a Card, Pisces with a Card, Aquarian with a Card, Aries with a Card, Gemini with a Card, Cancer with a Card, Virgo with a Card, Sagittarius with a Card, Scorpio with a Card |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.