Item No: OL25G048
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Net red style |
|---|---|
| Design | Gipsophila |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | natural stone |
| Weight | 25g |
Price range: $0.37 through $1.06












Item No: OL25G048
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Net red style |
|---|---|
| Design | Gipsophila |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | natural stone |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Model | L1138-Ali, L1060-, L1574, L1691, L1094, L0331, L1059, L1093-Ali |
| Option | $L1082 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.