Item No: OL1KPURJU
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Healing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Waves |
| Material | Crystal |
| Occasion | Printing |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
Price range: $0.46 through $0.50





















Item No: OL1KPURJU
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Healing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Waves |
| Material | Crystal |
| Occasion | Printing |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Amethyst, Topaz Jade, Green Aventurine, obsidian, Tiger-shaped stone, Howlite, Indian Agate, Blue Pattern, Crystal, Pattern, Fluorite, Red Jasper, Blue Sand, Carnelian, White Crystal, Green Flower Stone, Strawberry Quartz |
| Style | Olive |
| Color | green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.