Item No: OLSY5OOM
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 26g |
Price range: $0.94 through $1.74





















Item No: OLSY5OOM
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 26g |
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Style | 4mm50x60, 4mm53x64, 4mm48x58, 6mm50x60, 6mm53x64, 8mm53x64 |
| Color | Gold, Steel Color, Rose Gold |
| Option | 4mm48x58gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.