Item No: OLHX3130
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 18g |
Price range: $2.42 through $4.77







Item No: OLHX3130
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | 1 Open-Ended Bracelet-Silver, 6 Bracelet-Silver, 26 Bracelet-Golden Gold Plating, 4 Bracelets-Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.