Item No: OL1MSYJP7
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$1.76






Item No: OL1MSYJP7
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 2# Bracelet-Silver Oval, 3# Bracelet-Pink Oval, 4# Bracelet-Purple Oval |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.