Item No: OL1WJV232
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Engagement |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 10g |
$1.47
![JZ-056-Castle Crown Ring [Two in One]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-03ac6ac09b3d6914ab248b734aa900d3-300x300.webp)
![JZ-056-Castle Crown Ring [Two in One]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-03ac6ac09b3d6914ab248b734aa900d3-300x300.webp)
![JZ-056-Castle Crown Ring [Two in One]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-03ac6ac09b3d6914ab248b734aa900d3-300x300.webp)
Item No: OL1WJV232
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Engagement |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | JZ-056-Castle Crown Ring [Two in One]] |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.