Item No: OL1YNR2JK
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
$3.38





Item No: OL1YNR2JK
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Gold, White gold color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.