Item No: OLIYNX5M
| Style | Luxurious |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 14K Gold Plated, Silver Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $0.43 through $0.66
![[No Diamond] White K](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-1bf0b3b972f78ea1109630e02d52c66a-300x300.webp)
![[No Diamond] Imitation / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d05bab710a67231eaa084d6d62d10c0a-300x300.webp)
![[with Diamond] White K](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-acc6bad4892b8133666e0f02d8ac877d-300x300.webp)
![[with Diamond] Imitation / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c27d8c2c42cb14567888a48f94e9cbfe-300x300.webp)
![[No Diamond] White K](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-1bf0b3b972f78ea1109630e02d52c66a-300x300.webp)
![[No Diamond] Imitation / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d05bab710a67231eaa084d6d62d10c0a-300x300.webp)
![[with Diamond] White K](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-acc6bad4892b8133666e0f02d8ac877d-300x300.webp)
Item No: OLIYNX5M
| Style | Luxurious |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 14K Gold Plated, Silver Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | [No Diamond] White K, [with Diamond] White K |
| Style | [No Diamond] Imitation, [with Diamond] Imitation |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.