Item No: OL7MIM9Z
| Style | Luxurious, Classic Style, Commute |
|---|---|
| Design | Beaded, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $2.49 through $2.85












Item No: OL7MIM9Z
| Style | Luxurious, Classic Style, Commute |
|---|---|
| Design | Beaded, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Cb0070yh, Cb0148yh |
| Color | Black, Silver, Gold |
| Option | Black, Silver, CB0086YH银色盒子链, CB0148YH, Gold Beads Box Chain, Cb0086yh Gold Beads Box Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.