Item No: OL1LI8PLS
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Y2K, Elegant, Luxurious, Romantic, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Star, Moon, Water Droplets, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday, Date, Festival, Engagement, Cocktail Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 5g |



































Reviews
There are no reviews yet.