Item No: OL1PASH3H
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Couple, Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | wristband, Bracelets, Bangle |
| Weight | 8g |
$3.27


























Item No: OL1PASH3H
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Couple, Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | wristband, Bracelets, Bangle |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | EVERYTHING IS POSSIBLE, Hope, FOREVER FRIENDS, ALOHA, BE THE CHANGE, BE ALL THERE, CHOOSE JOY, DREAM, DREAM BELIEVE ACHIECVE, don't worry be happy, Eyes Up Heels Down, folow your heart, it takes a big heart to teach little, Love, LIVE WHAT YOU LOVE, my story isn't over yet, MAKE IT HAPPEN, SOUL SISTERS, WISE MIND, WHAT WE THINK, WE BECOMME-Buddha, you're my favorite bitch, you're my person, YOU ARE AMAZING |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.