Item No: OLG4LSNF
| Style | Hip-Hop, Punk |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Classification | Ear amplifier |
| Weight | 5g |
Price range: $0.07 through $0.59































Item No: OLG4LSNF
| Style | Hip-Hop, Punk |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Classification | Ear amplifier |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Black 1.6mm, White 1.6mm, Black 2mm, White 2mm, Black 2.5mm, White 2.5mm, Black 3mm, White 3mm, Black 4mm, White 4mm, Black 5mm, White 5mm, Black 6mm, White 6mm, Black 8mm, White 8mm, White 10mm, Black 10mm, Black 12mm, White 12mm, White 14mm, Black 14mm, Black 16mm, White 16mm, White 18mm, Black 18mm, Black 20mm, White 20mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.