Item No: OL1LK5AC7
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
$1.62



Item No: OL1LK5AC7
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Gold Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.