Item No: OL1MYZBK1
| Design | Star |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Holiday |
| Ring Size | 7 |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 13g |
$1.10



Item No: OL1MYZBK1
| Design | Star |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Holiday |
| Ring Size | 7 |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | No. 7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.