Item No: OLJ4FWWB
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Party |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Gold Plated |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 15g |
$2.75



Item No: OLJ4FWWB
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Party |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Gold Plated |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.