Item No: OL1PV4W9N
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 12g |
$1.01



Item No: OL1PV4W9N
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Model | W57 Double Layer Love Anklet-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.