Item No: OL3HKY5R
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 9g |
$1.44





Item No: OL3HKY5R
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Platinum, Golden |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.