Item No: OLPJEIGL
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Grain |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $1.70 through $1.74





Item No: OLPJEIGL
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Grain |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Dj005 White Gold Color, Dj051 Rose Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.