Item No: OL1TVBADT
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 10, 6 |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$1.95







Item No: OL1TVBADT
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 10, 6 |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | No. 7, No. 9, No. 8, No. 5 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.