Item No: OL1G0EC66
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
$2.24



Item No: OL1G0EC66
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.