Item No: OL8SQU19
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 22g |
Price range: $1.53 through $2.01






Item No: OL8SQU19
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | 6mm 53*64 Steel C1-03, 6mm 53*64 Gold C1-03, 6mm 53*64 Rose Gold C1-03 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.