Item No: OL1MAMDIQ
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Ball |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
Price range: $2.48 through $4.61










Item No: OL1MAMDIQ
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Ball |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Jdn20931, JDN21515-PE, JDN20919, JDN21102, Jdn20978, JDN21320, JDN21086 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.