Item No: OL1MSEK3A
| Pattern | Heart Shape, Bow Knot |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel, Rhinestone |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 5g |
Price range: $2.71 through $3.55








Item No: OL1MSEK3A
| Pattern | Heart Shape, Bow Knot |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel, Rhinestone |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | JDB0306005, JDB0306006, JDB0306002, JDB0306003, JDB0204026 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.