Item No: OL1VMN5S9
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.67 through $1.00






Item No: OL1VMN5S9
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold KN89963-K, Steel Color KN89965-K, Golden KN89964-K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.