Item No: OLTBELEH
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating, Hollow Out |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Witch Knot, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 7g |
Price range: $1.28 through $2.09





Item No: OLTBELEH
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating, Hollow Out |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Witch Knot, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.