Item No: OL1YLFSCH
| Style | Vintage Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 6g |
Price range: $0.93 through $1.11





Item No: OL1YLFSCH
| Style | Vintage Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Real Gold in the Furnace |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.