Item No: OL1XS22WW
| Style | Vacation, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 6g |
Price range: $0.58 through $0.92



















Item No: OL1XS22WW
| Style | Vacation, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Model | N6152, N6382, N6388, N6414, N6416, N6436, N6766, N6816, N6381, N6413, N6415, N6435, N6765, N6815, N6387, N6151 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.