Item No: OL1UJ8YZO
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Paperclip Chain |
| Classification | Chain Bracelet, Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.47 through $0.89







Item No: OL1UJ8YZO
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Paperclip Chain |
| Classification | Chain Bracelet, Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Necklace, Bracelet |
| Color | Gold, Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.