Item No: OLTH2EQ8
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
$1.03



Item No: OLTH2EQ8
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.