Item No: OL1RDT21P
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | box chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold |
| Weight | 30g |
$3.15










Item No: OL1RDT21P
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | box chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | White, Red, Black, Purple, Pink, Emeralds, Champagne |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.