Item No: OLX1ZPGU
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 8g |
Price range: $1.22 through $1.47





Item No: OLX1ZPGU
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Adjustable, Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.