Item No: OLVALXW9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Birthday, Festival |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $1.21 through $1.69








Item No: OLVALXW9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Birthday, Festival |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Blue, Silver, Black, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.