Item No: OL1U348FL
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 2g |
$0.18



Item No: OL1U348FL
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Silver One |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.