Item No: OLWY8P5P
| Style | Retro, Sweet |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Stripe, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 12g |
$1.73













Item No: OLWY8P5P
| Style | Retro, Sweet |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Stripe, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | Style 3, Style 4, Style 5, Style 6, Style 7, Style 8, Style 9, Style 1, Style 2, Style 10 |
| Size | Adjustable opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.