Item No: OL16SVXB1
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Square |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $2.36 through $2.92








Item No: OL16SVXB1
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Square |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | darling, stay soft, THE END, made of magic, To the One I Love |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.