Item No: OL1WMSKW4
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Floral |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 10g |
Price range: $0.86 through $1.71















Item No: OL1WMSKW4
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Floral |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Style 1, Style 2, Style 6, Style 7, Style 8, Style 12, Style 3, Style 5, Style 9, Style 4, Style 10, Style 11 |
| Size | Adjustable opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.