Item No: OLP6EDZG
| Style | Punk |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | Stainless Steel, Alloy |
| Occasion | Street |
| Chain Type | cable chain, figaro chain, curb chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
$2.37









Item No: OLP6EDZG
| Style | Punk |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | Stainless Steel, Alloy |
| Occasion | Street |
| Chain Type | cable chain, figaro chain, curb chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Sword Heart, Butterfly Skull, Smiling Face Daisy, Angel Devil Skull, Skull Sword, Smile and Cry |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.