Item No: OL1WYV4WJ
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | Spring&Summer |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 9g |
$1.97



Item No: OL1WYV4WJ
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | Spring&Summer |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | One Size |
| Style | Article |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.