Item No: OL12L4MUY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $2.68 through $4.01





Item No: OL12L4MUY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Turtle 1, Turtle 2 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.