Item No: OLGTS2T0
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 18g |
$2.72





























Item No: OLGTS2T0
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | A (Pendant Chain), B (Pendant Chain), C (Pendant Chain), D (Pendant Chain), E (Pendant + Chain), F (Pendant Chain), G (Pendant Chain), H (Pendant + Chain), I (Pendant Chain), J (Pendant Chain), K (Pendant + Chain), L (Pendant + Chain), M (Pendant + Chain), N (Pendant + Chain), O (Pendant Chain), P (Pendant + Chain), Q (Pendant + Chain), R (Pendant + Chain), S (Pendant Chain), T (Pendant Chain), U (Pendant + Chain), V (Pendant Chain), W (Pendant Chain), X (Pendant Chain), Y (Pendant + Chain), Z (Pendant + Chain) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.