Item No: OL1NG0HV9
| Style | IG Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Jewelry Set |
| Weight | 13g |
Price range: $0.81 through $3.09


































Item No: OL1NG0HV9
| Style | IG Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Jewelry Set |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Color | Gold Color, Golden Pink, Gold + Green, Gold + Blue, Gold + Purple, Golden Yellow, Golden Orange, Gold + Red, Gold + Black, Gold + Pink |
| Size | Bracelet 17+5cm, Anklet 21 5cm, Necklace 40 5cm, 1 M (Default Continuous Not Cut) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.