Item No: OL3P0HH5
| Color | Platinum/1.7*0.9cm, Gold |
|---|---|
| Style | Hip-Hop, Exaggerated |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Weekend, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Plated |
| Weight | 20g |
























Reviews
There are no reviews yet.