Item No: OLS2EH35
| Design | Diamond |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.2 |
| No. 8 | 5.7 |
| No. 6 | 5.2 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6 |
$1.64








Item No: OLS2EH35
| Design | Diamond |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.2 |
| No. 8 | 5.7 |
| No. 6 | 5.2 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6 |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Two-Color F343 |
| Size | No. 6, No. 7, No. 8, No. 9, No. 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.